Розблокуй свій
криптоскіл

Будь в крипті, як риба у воді. Ми ділимося необхідними знаннями та інструментами, щоб занурити вас у світ біткоїнів та криптовалют.

Стань справжнім Pro у три кроки. В нас є план 

Якщо щось чув про крипту, але гадав, що це крипово 

У цьому курсі ми дуже просто пояснюємо, що таке біткоїн та криптовалюти, як визначається їх ціна, як працює ринок, як заробити гроші на крипті та багато іншого.

Якщо хочеш заробляти, доки гортаєш стрічку у TikTok

Якщо робити все правильно, крипта може приносити додаткові гроші. Як купувати та продавати криптовалюту, як працюють криптобіржі, як читати торговий графік, як відрізнити перспективний актив – про все це та багато іншого ти дізнаєшся в рамках цього курсу.

Якщо в завтрашньому дні бажаєш жити вже сьогодні

Криптовалюти та блокчейн – це те, що змінює майбутнє. Вони вже навколо нас, навіть якщо ми цього ще не помічаємо. Немає часу чекати, занурюйся в цей захоплюючий світ!

Якщо фільми жахів вже не торкають, а бажання полоскотати нерви не проходить

Криптовалюти дуже волатильні, а ринок ніколи не спить. Крипта – це не тільки спосіб заробітку, а й досить емоційне заняття. Ризик високий, але винагорода також може бути значною.

Що ти побачиш на курсі

Короткий анімаційний формат, проста мова, зрозумілі приклади, реальна практика
30 уроків від простого до складного
Конспекти до кожного уроку
Конкурси на нагороди
Тести для перевірки власних знань та прогресу
Сертифікат про завершення курсу

Експерти курсу

Ще не готовий до навчання?
У нас є дещо і для тебе.

Що є головним у крипті? Не втратити гроші, інвестуючи в невдалі активи! Ми підготували чек-ліст для визначення перспективних криптопроектів. Почніть розумно інвестувати, скориставшись кількома порадами від нас, щоб переконатися, що монета, яка вас цікавить, дійсно варта уваги та зусиль.
Як знайти справжню криптоперлину: посібник із 10 кроків